LEAN SISTEMA

Lieknoji Gamyba

LIEKNOJI (SINCHRONINĖ) GAMYBA

LEAN – tai verslo, gamybos procesų valdymo metodika, pagal kurią veikianti įmonė pasiekia didžiausią įmanomą pelną su mažiausiomis finansinėmis investicijomis ir mažiausiu darbuotojų skaičiumi.

Metodika pagrįsta tuo, kad didžiausia reikšmė siekiant įmonės finansinės sėkmės teikiama veiklos procesų standartizavimui ir sutrumpinimui. Dirbant pagal LEAN per porą metų ar net mažiau gamybos, projektų įgyvendinimo laiką galima sutrumpinti dešimčia kartų. Pagal sistemą veiksmai kuo labiau standartizuojami atsisakant visos nebūtinos, vertės nekuriančios veiklos. Reikia daryti tik tai ir tik tiek, kas reikalinga siekiant rezultato ir tenkinant kliento poreikius. Tinkamai sutvarkius procesus išvengiama prastovų, atsargų ir produkcijos pertekliaus ar trūkumo, pakartotinio darbo.

Taikant LEAN rezultatai pasiekiami lengvai ir greitai. Svarbiausia, jie yra akivaizdūs – pamatuojami žymiu pelno padidėjimu. Metodikos pagrindas – kad ne visada tai, kas buvo daroma dešimtmečius, tinka dabar. Teigiamų pokyčių pasiekiama pakeitus požiūrį, atsisakius klaidingų prielaidų ir pertvarkius procesus.

Pagal LEAN dirbančio vadovo vizija – kad jo įmonės procesai veiktų kaip idealiai sureguliuotas konvejeris: sklandžiai, be prastovų „butelio kakliukuose“, efektyviai ir pelningai.

SINCHRONINĖS GAMYBOS SCHEMA:

Hitoshi Takeda. Sinchroninė gamyba. "Pačiu laiku" būdas visai įmonei

GALIME JUMS PADĖTI ŠIOSE SRITYSE:

VEIKLOS PROCESŲ AUDITAS

KVIEČIAME PUODELIO ARBATOS

Kviečiame registruotis į nemokamą valandos individualią konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime rūpimus klausimus bei kuo galime būti Jums naudingi.

Arba susisiekite su mumis tiesiogiai el. paštu: info@toc.lt arba tel.: 852123381

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS: