ĮMONĖS PELNINGUMO DIDINIMAS TAIKANT TOC IR LEAN METODIKAS

VEIKLOS PROCESO EFEKTYVUMO DIDINIMAS

REGISTRUOKITĖS NEMOKAMAI KONSULTACIJAI

Registruokitės nemokamai konsultacijai

Užpildykite laukelius žemiau ir mes susisieksime su Jumis per artimiausias 8 darbo valandas.

Iš esmės, TOC ir LEAN metodų diegimas įmonėje, veiklos procesų sutvarkymas bei tobulinimas ir nulemia įmonės pelningumo didinimą. Geriausiam efektui pasiekti, reikalinga paliesti visas įmonės valdymo sritis, o pradėti reikia nuo Apribojimo.

1. Identifikuok apribojimą;
2. Išnaudok apribojimą;
3. Pajunk visą sistemą apribojimo išnaudojimui;
4. Praplėsk apribojimą;
5. Jei ankstesnis žingsnis sulaužė apribojimą, grįžk į 1 žingsnį.

Labiausiai sistematizuotas procesas, kurio metu galite patys tvarkytis atskiras įmonės sritis, siekiant padidinti įmonės pelningumą - tai specialiai Jums sukurtas Vadovų tobulinimosi kursas: "Nuo amato prie verslo"

Tad kviečiame pasidomėti plačiau bei registruotis į naujausią grupę:

PLAČIAU APIE ŠĮ KURSĄ

Tačiau, jeigu Jus domina individualus pelningumo didinimo procesas, diegiant efektyvias vadybos sistemas - susitikime ir pasikalbėsime apie tai asmeniškai.

Kviečiame perskaityti N. Jasinavičiaus straipsnį apie "Trys smulkaus verslininko skrybėlės", kuriame aptariamos dažniausios smulkaus ir vidutinio verslo problemos: http://goo.gl/ZsKlw2

TURITE KLAUSIMŲ?

KVIEČIAME PUODELIO ARBATOS!

Kviečiame registruotis į nemokamą valandos individualią konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime rūpimus klausimus bei kuo galime būti Jums naudingi.

Arba susisiekite su mumis tiesiogiai el. paštu: info@toc.lt arba tel.: 852123381

ĮMONĖS SU KURIOMIS JAU DIRBOME, SIEKDAMI PELNINGUMO DIDINIMO:

ĮGYVENDINTŲ PROJEKTŲ PAVYZDŽIAI IR ATSILIEPIMAI

NORINT EFEKTYVIAU PARDUOTI REIKIA SISTEMOS

"Nusprendę investuoti į savo darbuotojų mokymą pirmiausia turėjome tikslą patobulinti esamą pardavimo procesą. O tai galima pasiekti suformavus bendrą pardavimo darbuotojų supratimą apie patį pardavimo procesą ir kiekvieno iš jų vaidmens svarbą jame.

Rinkdamiesi konsultacinę įmonę, kuri padėtų mums pasiekti nusistatytą tikslą, iš tikrųjų rinkomės konkretų ekspertą – p. Nerių Jasinavičių,  kurio dėstoma ir praktikoje diegiama apribojimų teorijos metodika ir jos pritaikymas pardavimų srityje mus ir sudomino.

Patiko paprastas ir suprantamas dėstymo stilius, praktiniai žaidimai, kurie įtraukė visus. Tai iš tikrųjų veikia – dalyviai gavo tam tikro asmeninio patyrimo ir įspūdžių. Vėliau, pasinaudodami apribojimų teorijos metodika, grupėse aprašėme savo pardavimo proceso žingsnius, susikūrėme reikalingus papildomus pardavimo proceso įrankius, pakoregavome patį procesą. Iš tikrųjų mokymai viską „sudėliojo“ į savo vietas. Tai svarbu – žinoti ką, kodėl darai ir kaip turi daryti."

Asta Dekinienė, UAB „Biznio mašinų kompanija“ generalinio direktoriaus pavaduotoja marketingui ir komercijai

ĮMONĖ NEGALI BŪTI PRIKLAUSOMA NUO VIENO ŽMOGAUS

"Norėdamas išlikti konkurencingas, privalai siūlyti geros kokybės produktą už patrauklią kainą. Kas gi sudaro mūsų produkcijos kainą? Pagrindinės sudedamos dalys yra žaliavos, energijos, darbo jėgos kaštai, gamybos laiko kaina, kurioje „slepiasi“ amortizaciniai atskaitymai, įmonės administraciniai, rinkodaros kaštai ir kt. Pagrindinėms žaliavų kainoms įtakos neturime. Energijos kaštams galime daryti tik nežymią įtaką – taupydami energiją. Darbo jėga brangsta augant pragyvenimo lygiui. Be lėšų, skiriamų įmonės vystymui – naujai įrangai įsigyti, naujiems produktams kurti – įmonė pasmerkta.  Kas gi lieka? Produkto gamybos laikas! Jei per tą patį laiką pagamintume daugiau, daugiau uždirbtume ir tuo pačiu mažintume vieno produkcijos vieneto gamybos savikainą. Taigi turime persitvarkyti ir suderinti tarpusavyje visus įmonės veiklos procesus: užsakymų gavimą, gamybos paruošimą, žaliavų tiekimą, gamybos vykdymą, produkcijos pateikimą užsakovams.

Kodėl tai padaryti pasirinkome „TOC sprendimus“? Turėjome tikslą sukurti ir įsidiegti  įmonės valdymo sistemą, kad nebūtume priklausomi nuo konkretaus žmogaus. Kaip žinia, personalas dabar nuolat keičiasi, tad patikėti tokį svarbų dalyką kaip įmonės procesų organizavimo sistema vienam darbuotojui yra labai rizikinga. Darbuotojas vieną dieną išeis, o kartu su juo – ir sistema. Kitų konsultacinių bendrovių siūlomos didelėms įmonėms pritaikytos valdymo sistemos dažniausiai būna griozdiškos, joms aptarnauti reikia daug darbuotojų. Tai mums netiko.

Galiu pasakyti, kad iš „TOC sprendimų“ gavome tai, ko tikėjomės. Atskirų procesų analizę ir kartu sisteminį požiūrį į problemas ir jų sprendimo būdus. Svarbiausia – konkretūs patarimai, ką ir kaip daryti."

Aurimas Kundelis, UAB „Sedes regia“ direktorius

BENDRAUKIME:

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS: