• MOKYMUS VEDA SERTIFIKUOTI TOC IR LEAN METODIKŲ EKSPERTAI

  • DAUGIAU NEI 5000 VALANDŲ VIEŠOJO KALBĖJIMO PATIRTIES

  • MOKYMUOSE DALYVAVO DAUGIAU KAIP 200 ĮVAIRIŲ SRIČIŲ ĮMONIŲ

ARTIMIAUSIŲ ATVIRŲ MOKYMŲ TVARKARAŠTIS

Mokymai ir seminarai – kaip geros knygos. Kaip ir knygų, įdomių ir provokuojančių mokymų yra tiek daug, jog sunku pasirinkti, kuriuose mokymuose dalyvauti, o kuriuose nedalyvauti – juk laiko turime tiek nedaug. Kaip tuo metu elgiamės? Paprastai pasirenkame keletą mokymų iš daugelio, dažniausiai atitinkančių mūsų verslo pobūdį, kad galėtume iš to, ką išgirdome, kai ką pritaikyti savo versle. Tačiau ar dažnai susimąstome apie mokymų poveikį mūsų verslui? Juk tą patį išklauso ir mūsų konkurentai, todėl niekas neįgauna rimtesnio konkurencinio pranašumo.

Tradiciniai mokymai, seminarai paprastai gan siaurai sutelkia dėmesį į tam tikrą konkrečią verslo aplinkos sritį ar priemonę. Bet tuo pačiu metu jie privalo būti pakankamai bendriniai, kad tiktų visiems mokymų dalyviams. Kaip jūs elgiatės po tokių mokymų? Niekaip, nes tai, ką išgirdote renginio metu, neišsprendė jūsų problemų. Kokią įtaką tradiciniai mokymai turi jūsų verslo aplinkai? Labai mažą arba labai nežymią įtaką jūsų apatinės eilutės rezultatams.

Maža to, tradiciškai mokymai ar seminarai „palieka teisę“ jums nuspręsti, kaip realiai praktikoje pritaikyti tai, ką išgirdote mokymų metu. Kokių veiksmų imatės po mokymų? Pasirodo, tik labai nedidelę dalį to, ką išklausėte, galėsite pritaikyti praktikoje. Todėl esate linkę pamiršti tipinius mokymus ir sutelkiate dėmesį į tai, kas gali atnešti įmonei didesnę naudą – kasdieninius procesus. Vadinasi, tipiniai mokymai turi nedidelę arba net neturi įtakos jūsų įmonės galutinės eilutės rezultatams.

Todėl kiekvieną kartą galvodami, ar verta dalyvauti tam tikruose mokymuose, mes susiduriame su vidiniu konfliktu. Kiekvienos įmonės tikslas – didinti įmonės pelną. Norint didinti įmonės pelną, turime tiek užtikrinti kasdieninių funkcijų atlikimą, tiek ir nuolatos tobulėti. Tačiau veiksmai, kuriuos turime atlikti norint užtikrinti abi būtinas sąlygas pelnui didinti, prieštarauja vieni kitiems.

Siekiant užtikrinti kasdieninių funkcijų atlikimą, esame priversti:
1) atsisakyti ir nedalyvauti bendriniuose mokymuose, kad galėtume sutelkti savo dėmesį į kasdieninę veiklą;
2) dalyvauti tik specifiniuose mūsų verslo pobūdį atitinkančiuose mokymuose, kurie galėtų atnešti naudos per itin trumpą laikotarpį;
3) negaišti laiko, bandant pritaikyti tai, kas buvo pristatyta mokymų metu;
4) sutelkti dėmesį į apatinės eilutės rezultatus DABAR.

Tačiau norėdami užtikrinti kitą būtiną įmonės pelno didinimo sąlygą – pastovų tobulėjimą, – privalome:
1) dalyvauti mokymuose, kad išgirstume apie naujas tendencijas ir idėjas;
2) lankytis daugybėje seminarų, norint žengti pirmiau savo konkurentų;
3) skirti laiko, bandant pritaikyti tai, kas buvo pristatyta mokymų metu;
4) nuolatos ieškoti naujų tobulėjimo būdų.

Taigi, kaip mes nusprendžiame, kurie renginiai nusipelnė mūsų laiko, o kurie yra tik laiko švaistymas?

Norint priimti teigiamą sprendimą, mums reikia tenkinti šiuos kriterijus:
1) mokymų metu man turi būti parodoma, kaip mano įmonė gali ženkliai padidinti pardavimus;
2) mokymų metu man turi būti parodoma, kaip mano įmonė gali ženkliai padidinti pelną;
3) pristatytos priemonės ir sprendimai turi būti sunkiai atkartojami mano konkurentų;
4) išgirstų sprendimų įgyvendinimui reikėtų nedaug laiko;
5) po mokymų man turi būti suteiktos gairės, kurias galėčiau pritaikyti savo įmonėje, ir galimybės susitikti su ekspertais aptarti mano verslo aplinką be papildomų išlaidų.

UAB "TOC sprendimai“ organizuojami Apribojimų teorijos  (TOC) ir LEAN metodais paremti mokymai ir seminarai atitinka visus aukščiau išvardintus kriterijus.

Mokymų metu pateikiamos metodikos (praktinės gairės), kaip per sąlyginai trumpą laiką ir beveik be papildomų investicijų ženkliai padidinti organizacijos rezultatyvumą. Mokymų medžiaga paruošiama pagal TOC ir LEAN metodikas bei remiantis dėstytojų patirtimi. Mokymai apima teorinę dalį, diskusijas bei praktines teorijos taikymo užduotis. Kiekvienoje aplinkoje veikiančiai organizacijai – gamybos, prekybos, pramonės, logistikos, projektų valdymo, paslaugų, mažmeninės prekybos valdymo – siūlome specializuotus, pagal įmonės poreikius suformuotus mokymus.

ARTIMIAUSIŲ ATVIRŲ MOKYMŲ TVARKARAŠTIS

ORGANIZUOJAME ATVIRUS BEI VIDINIUS MOKYMUS ĮMONĖMS ŠIOSE SRITYSE:

NERADOTE AKTUALIOS MOKYMŲ TEMOS?

 

Pagal individualų susitarimą, galime organizuoti TOC ir LEAN taikymo mokymus ir kitos įmonės valdymo srityse, taip pat įmanomas strateginių sesijų moderavimas, dalyvavimas Jūsų renginiuose - kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir pasitarsime kuo galime būti Jums naudingi.

SUSISIEKITE SU MUMIS

 

Susisiekite su mumis užpildydami šią formą ir kartu aptarsime iškilusius klausimus:

KAIP APIE MŪSŲ SEMINARUS ATSILIEPIA BUVĘ DALYVIAI:

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS: