APROBOJIMŲ TEORIJA

TOC - Theory of Constraints

PRODUKTYVIAUSIA PROCESŲ SINCHRONIZAVIMO METODOLOGIJA

Įmonių, taikančių Apribojimų teoriją (sukūrė Dr. Eli Goldratt), pasiekimai rodo, kad tai pažangiausia organizacijų valdymo metodologija pasaulyje. Praktiniais pasiekimais  įrodyta, kad Apribojimų teorija yra daug efektyvesnė už kitas valdymo metodologijas, tokias kaip JIT (Just-In-Time), TQM (Total Quality Management), LEAN (Toyota Production System), Six Sigma ir t.t. Naudodamos Apribojimų teoriją, daugelis pasaulinių organizacijų nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos krypties ženkliai padidino savo rezultatyvumą, įsitvirtino naujose rinkose, ištrūko iš stagnacijos bei išsikapstė iš bankroto. 2006 metais APICS (The Assosiation for Operations Management) atlikta praktinė studija patvirtina faktą, kad naudojant Six Sigma ar LEAN kartu su Apribojimų teorija gaunamas sinerginis efektas, kuris yra 24 kartus efektyvesnis negu vien tik Six Sigma ir 10 kartų efektyvesnis negu vien tik LEAN.
Apribojimų teorija - visuotinė teorija, teigianti, kad kiekviena sistema privalo turėti bent vieną apribojimą, o įmonės pagrindinis tikslas - uždirbti pinigus.

TARPTAUTINIAI PASIEKIMAI, NAUDOJANT APRIBOJIMŲ TEORIJĄ

Boeing Inc.
Užsakymų vykdymo laikas sumažėjo 75%; atsargų lygis sumažėjo 60%; finansinis pralaidumas išaugo 150%; pristatymo laiku (patikimumo) rodiklis pasiekė 100% lygį.

Motorola Inc.
Finansinis pralaidumas išaugo 150%; gamybos laikas sumažėjo 20%, ko pasėkoje buvo išlaisvinti papildomi resursai. Projektinės aplinkos valdymas pagal Apribojimų teoriją leido kelis kartus greičiau įdiegti naujas technologijas.

Ford Motor Company
Užsakymų vykdymo laikas sumažėjo 60%; gamybinių defektų lygis sumažėjo 50%; investicijų efektyvumas padidėjo 20%, ko pasėkoje buvo sutaupyta apie 100 mln. dolerių; užsakymų pristatymo laiku rodiklis pagerėjo 38%.

NEPRIKLAUSOMO TYRIMO APIBENDRINIMAS*

*Wellington‘o Viktorijos Universiteto (Naujoji Zelandija) profesorės Viktorijos Mabin ir Steven J. Balderstone nepriklausomas tyrimas

Kompanijų, taikančių TOC:

GALIME JUMS PADĖTI ŠIOSE SRITYSE:

VEIKLOS PROCESŲ AUDITAS

KVIEČIAME PUODELIO ARBATOS

Kviečiame registruotis į nemokamą valandos individualią konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime rūpimus klausimus bei kuo galime būti Jums naudingi.

Arba susisiekite su mumis tiesiogiai el. paštu: info@toc.lt arba tel.: 852123381

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENAS: