Konsultacijos

Projektų valdymas

Pagal CCPM metodiką

INFORMACIJA

Projektų vykdymo laiko sumažinimas

iki 0 %

Atliekama projektų per tą patį laiką daugiau

iki 0 %

Panaikinamas šokinėjimas tarp užduočių ir išteklių

iki 0 %

Teikiamų paslaugų apimtis ir tikslai

TOC Kritinės grandinės metodas, vadinamas CCPM (angl. Critical Chain Project Management), pateikia priemones, skirtas sumažinti arba visiškai eliminuoti minėtų trijų neigiamų veiksnių poveikį. Be to, CCPM yra veiksmingiausias projektų valdymo metodas daugiaprojektinėje aplinkoje.

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria projektinės aplinkos įmonės:

Veiksniai, kurie įprastais metodais valdomoje projektinėje aplinkoje pailgina projektų trukmę:

Kritinės grandinės metodas:

Kritinės grandinės metodikos bruožai

 1. 1
  „Buferių“ valdymas

  vienas pagrindinis buferis yra paliekamas ilgiausios projekto valdymo grandinės pabaigoje, kuri labiausiai priklausoma nuo resursų ir su jais susijusių užduočių. Kiti buferiai paliekami integracijos su Kritine grandine taškuose. Buferiai teikia išankstinius perspėjimo signalus, kur reikalingi periodiniai projektų vadovų įsikišimai.

 2. 2
  Trikdžių valdymas

  daugelyje projektų svarbiausia ne tik kritinis projekto kelias, bet ir resursų, priskiriamų įvairioms projekto užduotims, pasiekiamumas, kas nulemia visą projekto išpildymą laiku. Toks resursų pasiekiamumo žemėlapis yra būtinas, siekiant vykdyti projektą be trikdžių. Kritinės grandinės metodas leidžia šiuos trikdžius pastebėti ir valdyti realiu laiku pagal TOC (apribojimų teorijos) metodą.

 3. 3
  Našumo didinimas

  Kritinės grandinės metodas parodo kaip apsaugoti projektus nuo laiko švaistymo, pavyzdžiui, dėl dažnų prioritetų pasikeitimų, streso ir per didelio skaičiaus užduočių vienu metu (angl. multitasking).

Kodėl kritinės grandinės metodas?

Dažnai, projekto valdymo laikotarpiu nuo jo pradžios iki pabaigos atsiranda neišvengiami konfliktai tarp ribotų resursų (žmonių ar pinigų). Tol kol visi projektų resursai nėra kokybiškai matuojami ir sekami, tol rasti kompromisą ir priimti geriausią objektyvų sprendimą atsiradus konfliktui tarp resursų nebus įmanoma. Dabartinės projektų valdymo metodikos nenumato būtinų metrikų stebėjimo, reikalingų stabiliai valdyti kritinį projekto kelią ir apsaugoti jį nuo dažnų pakitimų. Todėl yra būtina pasirinkti tokį projektų valdymo metodą, kuris užtikrintų nuolatinį reikalingų metrikų stebėjimą ir nuoseklumą. Kritinės grandinės projektų valdymo planavimas yra priimtiniausias, siekiant, kad projektai būtų įgyvendinti laiku, įtelpant į reikiamą biudžetą bei pagal iš anksto numatytą specifikaciją. Kaip? Nuolatinis (proaktyvus) Kritinės grandinės stebėjimas ir išankstiniai įspėjimai iki kol susiduriama su rimtomis problemomis, leidžia projektus užbaigti laiku ir taip, kaip buvo planuota. Šis metodas leidžia konkrečiai nustatyti, kurios užduotys kelia pavojų visam projektui, siekiant jį atlikti laiku ir kokybiškai.

Projektų valdymas

Kviečiame registruotis į nemokamą pusvalandžio individualią konsultaciją, kurios metu išsiaiškinsime rūpimus klausimus bei kuo galime būti Jums naudingi.

  *Teikdami mums užpildytą anketą, sutinkate, kad UAB „TOC sprendimai” tvarkytų Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais.

  Kitos konsultacinės sritys

  Pakeisti kalbą

   UAB „TOC sprendimai“ yra išskirtinė konsultacinė bendrovė, teikianti kompleksines paslaugas pagal Apribojimų Teorijos (TOC) ir LEAN metodikas, garantuojančias sėkmingą organizacijų rezultatyvumą ir efektyvumą.

   REKVIZITAI

   UAB "TOC sprendimai"
   Totorių g. 30 - 3, LT-01144 Vilnius
   Tel. +370 611 22572
   El.p. info@toc.lt

   Įm. kodas 300043410
   PVM kodas LT100001169012

   Atsiskaitomoji sąskaita:
   LT107300010085688512
   Bankas: AB Swedbank
   Banko kodas 73000
   SWIFT HABALT22

   Krepšelis